Share

Alex Empty
Alex Empty
 

 Alex

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alex
Alex

https://eclipse.forumpolish.com/t267-alex#1691
PisanieTemat: Alex   Alex EmptyPon Maj 04, 2020 2:43 am


Alex Kurogane
Dane Personalne

  • Wiek: 20 lat

  • Rasa:Człowiek

  • Grupa: Łowcy

  • Kolor Aury: Szary

  • Semblance:Who am I?

    Jej Semblance pozwala na dowolną zmianę postaci. Przy przemianie, Alex otacza delikatne, szare światło, które całkowicie przesłania jej osobę. Po jego zniknięciu pojawia się wybrana przez nią forma, wraz z zachowaniem jej cech pod względem, między innymi wzrostu, wagi czy cech fizycznych. Nie staje się jednak przez to posiadaczem zdolności i umiejętności owej osoby. Oprócz tego nie "kopiuje" cudzego semblance. Jeżeli przybiera wygląd innej osoby, zanika jej oryginalne ubranie, a Semblance odtwarza ostatni noszony ubiór przez daną formę. Po powrocie do pierwotnego wyglądu, powraca również i jej strój.
    Najczęściej przybiera formę młodego, dorosłego   mężczyzny o krótkich, czarnych włosach i jasnoniebieskich oczach. Ma około 186 centymetry wzrostu i waży pomiędzy 73 a 76 kilogramów.


  • Pochodzenie: Mistral

Wygląd


Gdyby ktoś próbował opisać Alex, pierwsze co przyszłoby mu na myśl to jej włosy. Są one bardzo długie, sięgające jej aż do pasa, całkowicie proste i czarne. Mało co widać ją w innej fryzurze niż ta, chociaż ewentualnie zdarzy jej się je spiąć. Jej  oczy mają zielonawy odcień.
Jeśli chodzi o jej ciało, to dziewczyna posiada prawidłową wagę (57 kilogramów). Sam wzrost wydaje się być dla niektórych za wysoki jak dla dziewczyn, ponieważ Alex ma sto siedemdziesiąt  centymetrów wzrostu, ale, gdyby spojrzeć na nią, trudno byłoby stwierdzić, że aż tyle ma, ponieważ wygląda na drobną istotę o jasnej karnacji.



Charakter

Otaczające ją osoby nazywają ją po prostu zamkniętą w sobie. Skrytą. Niechętną do ingerowania w jakiegokolwiek towarzystwo. Nie oznacza to jednak, że nie potrafi porozmawiać z kimś czy zaprzyjaźnić się. Bardziej... Można powiedzieć, że odrzuca ją chęć działania na siłę i próba udawania kimś, kim nie jest, byleby wpasować się w tłum. Dlatego jeśli się jej nie udaje, wycofuje się i zamyka w świecie książek. Nie chce zmuszać się do wychodzenia z tej strefy i dostosowania się do świata. Pomimo tego, nie jest nieśmiała.
Jeśli chodzi o nią samą, można również powiedzieć, że jest pracowitą i uparta istotą, starającą się zrealizować postawiony sobie cel. Nie pozwala sobie również na ukazywanie słabości. Nie chce, by ktokolwiek widział, że choruje lub nie daje sobie z czymś rady. Będzie stała wyprostowana, ukrywając własne emocje, by potem, gdy już będzie sama, pozwolić sobie na wyrzucenie z siebie wszystkiego. Decyzje, które podejmuje, są często bardzo szybkie, ale zarazem i przemyślane. Stara się kierować racjonalnie i logicznie, nie dopuszczając do siebie niczego, czego nie dawało się udowodnić.
Potrafi być często przesadnie szczerą, kierując się w swoim życiu takim podejściem, że nie ma co oszukiwać innych. Działa również to w drugą stronę, nienawidzi być okłamywaną. To jest jedyna sprawa, która powoduje, że nie potrafi wybaczyć danej osobie i zapomnieć.



Cechy


- Naturalne: Zwiększona szybkość oraz zręczność niż u przeciętnego człowieka.
- Nabyte: Walka wręcz oraz umiejętności posługiwania się bronią sieczną (miecze) i strzelecką (pistolety).
- Podstawowe:  Posiada umiejętności takie jak gotowanie, gra na skrzypcach. Dodatkowo potrafi dobrze pływać. Do samej list warto też dopisać, że rysuje. Chociaż bardziej wygląda to na przelewanie na papier krajobrazów, jakie zobaczyła dotychczas.



Wyposażenie

  • Broń: Miecz. Dokładniej to taka oto katana. W rączce znajduje się niewielki pojemnik na Dust. Ostrze reaguje na dany typ, zmieniając swój kolor oraz przybierając właściwości, które działają przy dotknięciu z celem (przykładowo przy ognistym Duście, ostrze tworzy ogień przy kontakcie z przeciwnikiem).

  • Pozostałe przedmioty: Plecak z białą koszulą, czarnymi spodniami (oba przedmioty są o rozmiar zbyt duże na nią, w dodatku to męski ubiór) oraz bielizną (biała, męska). Kilka cukierków. Scroll.


Historia


Nie pamiętam.
Im dłużej zastanawiam się  nad swoją przeszłością, tym większą białą plamę widzę w swoim umyśle. Nie potrafię sobie przypomnieć wiele aspektów. Kim była moja rodzina? Jakiego była pochodzenia? Gdzie tak naprawdę się urodziłam? To tylko kilka z wielu pytań, które nasuwają mi się na myśl. Czuję się, jakby potrzebne informacje umykały mi między palcami. Wiem jedynie to, co słyszałam od innych. Znam prawdę płynącą z wyszukanych wiadomości. Odzyskuję dzięki poznawaniu na nowo. Temu chociaż pamiętam chociażby jak się nazywam. Skąd pochodzę. Czym się zajmuję. Co potrafię. Gdzieś podświadomości ukrywają się moje umiejętności, ale... Nie potrafię określić, co i na ile. Każdy dzień to coś nowego. Każdy kolejny przynosi ze sobą odkrycie nowej tajemnicy.
Moje najstarsze wspomnienie sięga pewnego wydarzenia. Nie potrafię do końca określić, kiedy wydarzyło się ono dokładnie, ale minęło od niego... może już rok? Dwa? Nie jestem pewna do końca. Zapamiętywanie dnia co do konkretnej sekundy... to było ostatnie, co by mi chodziło po głowie przy tamtej sytuacji. Nawet i to nie do końca kojarzę szczegółowo. Nie potrafię do końca określić, co właściwie się stało. Pamiętam głównie czerwień. Krew? Może. Na samą myśl kręci mi się w głowie.
Boję się.
To miał być zwykły dzień. Zwykły dzień, w którym miałam wraz z paroma osobami spełnić swoje zadanie. Jakie? Nie pamiętam. Pamiętam jedynie to, że nie udało się. Tylko to, że to skończyło się tragicznie. Ból. Ciemność. Przebudzenie. I ta pustka...

Ze znalezionych informacji oraz wyjaśnień od innych osób, poznała w ogólnym skrócie swoją historię. Imię, nazwisko, pochodzenie i jakieś zajawki przeszłości. Nie potrafi do końca określić, co dokładniej stało się, ale z badań wynikało, że odniosła poważne obrażenia głowy. I to prawdopodobnie było przyczyną amnezji. To zarazem wyłączyło ją na kilka miesięcy z działania. Przez ten czas przeszła swojego rodzaju rehabilitację, która miała postawić ją na nogi. Przywrócenie wyuczonych umiejętności nie stanowiło wtedy większego problemu, ale pamięć Kurogane nie powróciła do pełnej sprawności. Wiele wspomnień umknęło jej. Odwiedzanie znanych miejsc pomagało odzyskiwać chociaż część tego, co utraciła.
Mniej więcej aż tak do dzisiaj jest. Jej historia pisze się ciągle i zarazem na nowo.




Ciekawostki
  • 1.Ubiera się najczęściej w męskie ubrania.  

  • 2. Wygląd, jaki najczęściej przyjmuje, jest jej swoistym wyobrażeniem własnego wyglądu, gdyby była płcią przeciwną. Mimo tego, gdzieś, kiedyś, miała okazję zobaczyć kogoś o takim wyglądzie. Ze wzgląd na luki w pamięci nie potrafi określić kiedy dokładniej.

  • 3. Im lepiej zna daną osobę oraz jej ciało, tym jej "przemiana" jest dokładniejsza (biorąc pod uwagę szczegóły, które nie są widoczne gołym okiem).

  • 4. Nosi soczewki zmieniające kolor oczu.

  • 5. Nie przepada za gorzkimi napojami.

  • 6. Pomijając dziury w pamięci w postaci wspomnień, Alex odzyskała umiejetności powiązane z używaniem aury czy broni. Jej niepamięć jest bardziej powiązana z brakiem wspomnień dotyczących danych wydarzeń. Przekłada się to na to, że nie pamięta danego miejsca, nazwy przedmiotu, i tym podobne. Powoduje to przede wszystkim fakt, że sprawia wrażenie bycia ciągle zagubioną.

Inne Wasze konta


-

Powrót do góry Go down
Raijin
Raijin

https://eclipse.forumpolish.com/t178-bog-piorunow#595
PisanieTemat: Re: Alex   Alex EmptyPon Maj 04, 2020 2:19 pm

Akcept
Powrót do góry Go down
 
Alex
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podwójna Hawajska o Północy Dante x Alex

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Kartoteka :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: