Share

Poczta - Page 2 Empty
 

 Poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Raijin
Raijin

https://eclipse.forumpolish.com/t178-bog-piorunow#595
PisanieTemat: Poczta   Poczta - Page 2 EmptySro Lut 20, 2019 6:09 pm

First topic message reminder :

Budynek poczty mieści się obok jednej ze stacji szybkiej kolei miejskiej miasta. Każdego dnia przyjmowane są i wydawane setki paczek mieszkańców.
Od zewnątrz gmach poczty wygląda jak standardowe budynki w tym rejonie. Lekko spadzista czerwona dachówka, ściany z materiału koloru piaskowca, trochę charakterystycznych drewnianych okien i dębowe drzwi. W środku niewiele się zmienia, są miejsca siedzące dla osób starszych, okienko gdzie pracownik obsługuje interesantów jak również ekran w rogu na którym wyświetlają się reklamy.
Podłoga jak i umeblowanie są drewniane.
Powrót do góry Go down


Poczta - Page 2 Empty
AutorWiadomość
Tamara
Tamara

https://eclipse.forumpolish.com/t194-tamara-petrov
PisanieTemat: Re: Poczta   Poczta - Page 2 EmptySro Mar 27, 2019 8:03 pm

Yumi wciąż była zainteresowana przeniesieniem z Atlasu. Tamara rozumiała to,  ale zachowanie białowłosej zaczynało zakrawać o wścibstwo. Nie jakieś ekspansywne, ale jednak.
-Skoro będziemy w drużynie to pewnie się dowiesz. Na razie dotrzyjmy do akademika, zajmijmy się bardziej bieżącymi sprawami.- odpowiedziała nowej znajomej gdy wychodziły. Próbowała przy tym złapać kontakt wzrokowy. Nie była pewna czemu chce czekać z podzieleniem się tą informacją. Nie wstydziła się tego co zrobiła. Wręcz przeciwnie, była z tego dumna. Jednak wydawało jej się, że powinna odłożyć takie zwierzenia w czasie. To było tylko przeczucie, ale wystarczająco silne, by wolała go posłuchać. Mogło chodzić o zaufanie. W końcu ledwo ich znała. Pytanie o Atlas było mniej osobiste.
-Zimą czasem tak. Podobno jak ktoś przyjezdny chciał z piętra wylać innemu uczniowi szklankę wody na łeb, to nabił mu solidnego guza. - uśmiechnęła się szerzej, pokazując nawet na chwilę te najbardziej przednie zęby -Choć to bardziej taki żart z naszego klimatu. Tak czy inaczej, tutaj jest zdecydowanie cieplej.
Gdy poczęstowali się po papryczce padła propozycja wyruszenia z powrotem do akademika. I tak nie mieli już tutaj nic do załatwienia, a Raijin musiał odnieść to swoje pudło, więc był to oczywisty kierunek żeby się w nim udać.
-Wiecie, w którym pokoju będziemy?- spytała pozostałych -Ja przyjechałam tu dwa tygodnie temu i w akademiku właśnie miałam zakwaterowanie. Wydawało mi się, że nie będę musiała się przenosić, ale skoro wasza dwójka już jest razem w pokoju, to pewnie mądrzejsze by było żebym to ja się przeniosła.- stwierdziła, zmierzając już w stronę najlepiej znanego sobie budynku w mieście. -I nie musicie mi pomagać z torbami. Spakuję się szybko i zaraz do was dołączę, tylko numer pokoju dajcie.


zt+Raijin+Yumi
Powrót do góry Go down
 
Poczta
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Mistral :: Miasto Mistral-
Skocz do: