Share

Vytal  Empty
Vytal  Empty
Vytal  Empty
Vytal  Empty
Vytal  Empty
Vytal  Empty
Vytal  Empty
 

 Vytal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
PisanieTemat: Vytal    Vytal  EmptyPon Mar 11, 2019 7:52 pm

Vytal  T70MRh3

W królestwach panowało niemałe poruszenie, gdyż w gazetach hucznie ogłaszane było dosyć ważne święto upamiętniające zakończenie Wielkiej Wojny. Odbywa się ono co dwa lata na terenie jednego z królestw. Tak jest, zgadliście drodzy czytelnicy - chodzi o Festiwal Vytal!

W tym roku uroczystość odbędzie się na ziemiach Mistral, gdzie ścierać się będą ze sobą reprezentanci pozostałych królestw o tytuł Championa Vytal. Tegoroczna uroczystość jak mówią eksperci, będzie głównie dedykowana walkom w parach.

Do zawodów może przystąpić każdy będący w stanie walczyć. Organizatorzy zapewniają bezpieczeństwo oraz opiekę medyczną dla zawodników.

Pierwszym etapem turnieju są eliminacje, w których drużyny będą walczyły na losowo wygenerowanym terenie. Arena została specjalnie przygotowana przez naszych sponsorów ze Schnee Dust Company, by przetestować umiejętności adaptacji na polu bitwy.

Dla zwycięskiej drużyny poza wieczną chwałą, sławą oraz ogromnym prestiżem, król Vale ufundował również nagrodę specjalną, którą wręczy sama cesarzowa! Oczywiście dla każdego miejsca w pierwszej trójce przewidziane są również pieniądze.

Poniżej znajdziecie kilka wytycznych odnośnie samego przebiegu walk.

1. Zabronione są wszelkie świadome akcje mające na celu pozbawienie kogoś życia lub trwałego okaleczenia. Również niedozwolone są ataki w punkty witalne mogące doprowadzić do śmierci zawodnika.

2. Zawodnicy w każdej chwili mogą się poddać. Wtedy sędziowie kończą walkę.

3. Jeśli któryś z zawodników straci przytomność lub wyczerpie aurę - odpada do końca rundy. Jeśli obaj członkowie drużyny nie będą w stanie dłużej walczyć, wtedy zwycięża drużyna przeciwna.

4. Dozwolone jest użycie Pyłu oraz aury w trakcie walk. Również nie ma ograniczenia w kwestii wnoszenia ze sobą broni na arenę.

5. Pamiętajcie o zdrowym współzawodnictwie!

Źródło: Gazeta Vale Times

Na turniej możecie zapisywać się pod tym postem. Oczywiście mogą to zrobić tylko osoby z zaakceptowaną KP. Planowany start to połowa przyszłego miesiąca, czyli plus minus 16 kwietnia. Możecie dowolnie dobierać się w drużyny wedle uznania. Nie ma ograniczeń co do grup, które mogą brać udział. Każda może mieć w turnieju swój cel. Jeśli zdarzy się, że ktoś odpadnie w eliminacjach to nie problem. Mam zaplanowane coś, by takie osoby zająć. Możecie też oglądać walki z trybun jeśli nie będziecie zainteresowani.

Rzeczy, których oczekuję ja jako prowadzący całe wydarzenie:

- Częstych odpisów. Limit w trakcie walk będzie wynosił 48h na post. W uzasadnionych przypadkach czas można wydłużyć. Potem osoba jest pomijana w kolejce.

- Współpracowania ze sobą. Możecie sobie podpowiadać i razem kombinować, byle akcje nie były out of character.

- Dokładności w deklaracji swoich akcji (szczególnie w walkach).

- Możecie zapisywać się swoimi multikontami, ale nie możecie być w jednej drużynie. Spokojnie, nie będzie opcji by w finale walczyć samemu ze sobą (już ja o to zadbam hehe).

Lista zapisanych:


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Maj 16, 2019 9:15 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Yumi Kagami
Yumi Kagami

https://eclipse.forumpolish.com/t177-yumi-kagami
PisanieTemat: Re: Vytal    Vytal  EmptySob Mar 16, 2019 7:48 pm

Zgłaszam: Yumi Kagami
Powrót do góry Go down
Tamara
Tamara

https://eclipse.forumpolish.com/t194-tamara-petrov
PisanieTemat: Re: Vytal    Vytal  EmptyWto Mar 19, 2019 6:40 pm

Count me in
Powrót do góry Go down
Gość
avatar
Gość
PisanieTemat: Re: Vytal    Vytal  EmptySro Mar 27, 2019 8:17 pm

Idę, a co, will be fun!
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
PisanieTemat: Re: Vytal    Vytal  EmptyPią Kwi 19, 2019 8:56 pm

Okej, jak pewnie część z was zauważyła właśnie na forum pojawił się dział z platformą Vytal. Ogólnie jeszcze nie zamykam zapisów, bo nadal będzie można to zrobić (oczywiście zapisy na sam turniej są możliwe tylko do jego rozpoczęcia). Jako pierwszy krok, zapraszam każdego z was do tematu hol główny. Zakładamy, że jest to dwa dni przed oficjalnym startem wydarzenia, więc macie okazję by rozpocząć grę bez większej spiny (no i jest sposobność by poczekać na osoby, które jeszcze są w wątkach). W trakcie interakcji z NPC w holu, warto zaznaczyć czy bierzecie udział jako zawodnicy czy widzowie w celu uzyskania konkretnych przepustek.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
PisanieTemat: Re: Vytal    Vytal  EmptyCzw Cze 06, 2019 9:08 pm

Drodzy uczestnicy Turnieju Vytal!

Zapisy zostały oficjalnie zamknięte, nadal jednak można kupić wejściówki na trybuny. Rozpoczynamy oficjalnie fazę walk, ale by sprawdzić naszych uczestników na arenie, dorzuciliśmy dodatkową zasadę. Otóż przed rozpoczęciem każdej z walk, na kole fortuny będzie losowany dodatkowy alternatywny warunek zwycięstwa lub małe utrudnienie! Za zgodą organizatora będę każdorazowo kręciła kołem i tłumaczyła zasady danej rundy. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy podołają szalonym wyzwaniom, które zostaną przed nimi postawione. W tym roku na arenie zawitali najlepsi z najlepszych, ale mistrzem może zostać tylko jedna para! Komu się uda? Ja już mam swojego faworyta, a jak z wami drodzy widzowie?
Poniżej znajdziecie paringi! It's Show Time!
Całość komunikatu była bardzo entuzjastycznie przedstawiona przez Karen w loży komentatorów.
Vytal  S1w4oWG

To teraz kilka rzeczy:
- Jak się domyśliliście by nieco urozmaicić wam rozgrywkę wprowadzone jest losowanie. Mam w swoim notesiku 20 różnych dodatków z których będę losował co walkę jeden. W dodatku pamiętajcie, że na arenie teren również jest losowany każdorazowo z puli 6 możliwych.
- Z racji niewielkiej ilości par po prostu ułożyłem jedną tabelkę.
- Przed każdą walką przysługuje wam możliwość przygotowania się.
- Widzowie mogą obserwować z trybun arenę.
- Walki mają miejsce każdego dnia. Tzn. Dzień pierwszy walka pierwsza, dzień drugi druga itp, więc dzieje się to na przestrzeni paru dni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Vytal    Vytal  Empty

Powrót do góry Go down
 
Vytal
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Organizacyjne :: Misje-
Skocz do: