Share

Sylwestrowy Quiz Popkulturowy Empty
Sylwestrowy Quiz Popkulturowy Empty
 

 Sylwestrowy Quiz Popkulturowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
PisanieTemat: Sylwestrowy Quiz Popkulturowy   Sylwestrowy Quiz Popkulturowy EmptySro Sty 01, 2020 11:09 pm

Hej, hej, hej~

Jako, że mamy okres największej zabawy przed sobą to uznałem za stosowne powitanie 2020 roku serią zagadek związanych z popkulturą. Głównie będą to różne seriale, gry lub filmy, niekoniecznie związane z RWBY. Ułożyłem więc dla was 10 zagadek, ale nagroda jest tylko jedna. Dostanie ją osoba, która odpowie na największą ilość zagadek. Wiadomości z odpowiedziami przesyłajcie na PW konta Admin. Czas macie w sumie do 15 stycznia.

A oto zagadki :3

1. Jaki pozłacany przedmiot wisi wewnątrz Sokoła Milenium oraz co reprezentuje?

2. Który z superbohaterów jest równie wybuchowy jak jego pot?

3. Co najbardziej rozbawiło Ruby w Volume 4? Podpowiedź odbyło się to u kowala.

4. Wychował mnie Fujimoto, mam czerwone włosy z blond końcówkami oraz bardzo lubię pić i niezbyt dobrze dogaduje się z wężami. Kim jestem?

5. Uwielbiam gotować oraz znam sztukę kenjutsu. Mam czarne włosy oraz potężną moc błyskawic. Me nazwisko pisane znakami takimi jak Bóg Piorunów. Jestem walkirią ale jakie me imię?

6. Niezbyt lubię się ze swoim bratem, ale zdecydowanie lepiej dogaduje się z jego wrogami. Chcę nieograniczonej potęgi, by móc kontrolować wszystko a mój oręż to katana. Jej nazwa brzmi tak samo jak dawna nazwa kraju kwitnącej wiśni. Kim jestem?

7. Metalowe zębatki ma w tytule franczyza, z której pochodzę. Me włosy niczym śnieg, zaś serce mimo że splamione to zawsze po prawej stronie. Używam miecza jako narzędzia oraz znam niezręczną przypadłość Luke’a Skywalkera.

8. Zawsze się pojawiam, by zmienić bieg rzeki czasu. Wielokrotnie poświęcałem się, a jestem kojarzony z gubernatorem oraz kciukiem w górę. Kim jestem?

9. Nienawidzę małych zielonych ludzików. Zawsze znajdę sposób by je zabić i nic innego się dla mnie nie liczy. Towarzyszy mi kapłanka oraz łuczniczka, a także lubiący ser jaszczur. Z jakiej serii pochodzę?

10. Każdego dnia 1000 specjalnie uzdolnionych ludzi oddaje za mnie życie. Prowadzę ludzkość ku gwiazdom, zaś moi synowie ją chronią. Zostałem przez jednego z moich synów zdradzony i posadzony na krześle. Kim jestem?
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
PisanieTemat: Re: Sylwestrowy Quiz Popkulturowy   Sylwestrowy Quiz Popkulturowy EmptyPią Sty 17, 2020 7:27 pm

Cóż, jako że nikt nie zgadł o jakie rzeczy chodzi, wrzucę teraz odpowiedzi ;3

1. Jaki pozłacany przedmiot wisi wewnątrz Sokoła Milenium oraz co reprezentuje? – Kostki. Dziewczyna Hana Solo
2. Który z superbohaterów jest równie wybuchowy jak jego pot? - Bakugo My Hero Academia
3. Co najbardziej rozbawiło Ruby w Volume 4? Podpowiedź odbyło się to u kowala.- Bluza Jaune’a
4. Wychował mnie Fujimoto, mam czerwone włosy z blond końcówkami oraz bardzo lubię pić i niezbyt dobrze dogaduje się z wężami. Kim jestem? – Shura Kirigure, Blue Exorcist
5. Uwielbiam gotować oraz znam sztukę kenjutsu. Mam czarne włosy oraz potężną moc błyskawic. Me nazwisko pisane znakami takimi jak Bóg Piorunów. Jestem walkirią ale jakie me imię? – Raiden Mei, Honkai Impact
6. Niezbyt lubię się ze swoim bratem, ale zdecydowanie lepiej dogaduje się z jego wrogami. Chcę nieograniczonej potęgi, by móc kontrolować wszystko a mój oręż to katana. Jej nazwa brzmi tak samo jak dawna nazwa kraju kwitnącej wiśni. Kim jestem? - Vergil Devil May Cry
7. Metalowe zębatki ma w tytule franczyza, z której pochodzę. Me włosy niczym śnieg, zaś serce mimo że splamione to zawsze po prawej stronie. Używam miecza jako narzędzia oraz znam niezręczną przypadłość Luke’a Skywalkera. – Raiden Metal Gear
8. Zawsze się pojawiam, by zmienić bieg rzeki czasu. Wielokrotnie poświęcałem się, a jestem kojarzony z gubernatorem oraz kciukiem w górę. Kim jestem? - Terminator
9. Nienawidzę małych zielonych ludzików. Zawsze znajdę sposób by je zabić i nic innego się dla mnie nie liczy. Towarzyszy mi kapłanka oraz łuczniczka, a także lubiący ser jaszczur. Z jakiej serii pochodzę? – Goblin Slayer
10. Każdego dnia 1000 specjalnie uzdolnionych ludzi oddaje za mnie życie. Prowadzę ludzkość ku gwiazdom, zaś moi synowie ją chronią. Zostałem przez jednego z moich synów zdradzony i posadzony na krześle. Kim jestem? – Imperator, Warhammer 40k
Powrót do góry Go down
 
Sylwestrowy Quiz Popkulturowy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy-
Skocz do: