Share | 

Szmaragdowy Las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lanse
Punkty Aury : 3000
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t35-the-tale-of-prophet-and-a-guahttp://eclipse.forumpolish.com/t50-guardian-of-the-seven-signs
PisanieTemat: Szmaragdowy Las   Wto Lut 13, 2018 4:48 pm

Szmaragdowy Las służy jako miejsce inicjacji nowych studentów Akademii Beacon Academy. Rozciąga się od Beacon Cliff, na którym znajduje się akademia. Aby monitorować las i jego wrogich mieszkańców, szkoła zainstalowała kamery w kilku miejscach w lasach.
Nie wiadomo dokładnie, ile rodzajów Grimm żyje w lesie, ale ujawniono, że zamieszkują tu Beowowate, Ursai, Król Taijitus, Nevermores i Death Stalkers. Na północnym krańcu lasu znajduje się opuszczona świątynia, z której uczniowie muszą odzyskiwać relikwie i sprowadzać je z powrotem na skały.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Punkty Aury : Over 9000
Admin
PisanieTemat: Re: Szmaragdowy Las   Nie Lut 18, 2018 11:23 pm

Było wczesne popołudnie. Przyjemny wietrzyk świetnie komponował się z promieniami słońca, ktore ogrzewało Remnant. Drzewa wydzielały piękny zapach, a część z nich już szykowała się na zrzucenie swoich liści. Las mógł wydawać się spokojnym i perfekcyjnym miejscem na piknik, jednak w rzeczywistości żyło w nim wiele gatunków Grimmów, które tylko czekały na nieroztropnego podróżnika. Właśnie w Szmaragdowym Lesie, Beacon oraz pozostałe szkoły postanowiły wykonać małe, wspólne ćwiczenia. Oczywiście wszyscy mieli zacząć w jednym miejscu, którym był klif.
Dyrektor Beacon - Kon, stał i wyczekiwał studentów, którzy zgłosili się do ćwiczeń. Nie było ich zbyt wielu, bo zadanie było raz, że niebezpieczne, a dwa nie obowiązkowe. Słabsi uczniowie mogli z niego zrezygnować. Był kiedyś gwiazdą, a teraz uczył dzieciaki jak walczyć z tymi potworami, które łażą po lesie. Cóż, teraz pewnie powie im co nieco, jak to powinien dobry nauczyciel. Przy sobie miał pomarańczową pelerynę podszytą niebieskim materiałem z charakterystycznym płomykiem w okularach na plecach. Nie nosił koszul, dlatego widać było jego wyrzeźbioną klatkę piersiową, a niebieskie włosy powiewały na wietrze. Zdjął i przetarł swoje okulary, a następnie w oczekiwaniu na uczniów przysiadł na kamieniu i zaczął stroić gitare.
Kon:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arisu
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t41-arisu-ko-tenguhttp://eclipse.forumpolish.com/t43-semblance-arisu
PisanieTemat: Re: Szmaragdowy Las   Pon Lut 19, 2018 11:17 am

Przetarła swoje lekko zmarszczone czoło kiedy szła na miejsce spotkania z nauczycielem. Miejscem spotkania okazał się szmaragdowy lat o którym tak naprawdę wiele słyszała, ale nie miała okazji tu być, bo niby po co? Ponoć było tu niebezpiecznie ciekawe na ile procent była to prawda. Ubrała się w miarę sportowo, jakieś luźne spodnie, bluzka na ramiączkach oraz bluza z zamkiem, która aktualnie była rozpięta. Idąc na miejsce ręce miała włożone do kieszeni, rozglądała się za innymi uczniami którzy się tu zjawili, a w sumie nie było ich dużo, o ile nie była tutaj sama.
-Dzień Dobry - rzekła do nauczyciela kiwając lekko głową na powitanie. Ciekawiło ją co mogą tutaj porobić za ćwiczenia lub co będzie do zrobienia. Podwinęła sobie rękawy do łokcia w razie co żeby nie przeszkadzały jej to w poruszaniu się.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Punkty Aury : Over 9000
Admin
PisanieTemat: Re: Szmaragdowy Las   Czw Lut 22, 2018 9:56 pm

Dyrektor uśmiechnął się do Arisu i od razu wstał, dziarsko poprawiając jednym palcem okulary. Przestał stroić gitarę oraz otrzepał spodnie, składając zaraz potem dłonie za plecami. W tym czasie zawiał mocniejszy wiatr, który zatrzepotał jego pelerynką.
- Elo młoda. Widzę, że przyszłaś pierwsza. Cóż liczyłem na więcej chętnych, ale dam im jeszcze 5 minut – powiedział wyciągając Scrolla z kieszeni spodni. Rozłożył go do formy tabletu i przeklikał, nastawiając minutnik na nim – No to skoro już jesteś to wyjaśnię o co chodzi – powiedział przyglądając się Arisu, która bądź co bądź była młodą dziewczyną, zaś Kon nadal młodym byłym rockmanem, który jednak lubił kobiece wdzięki. Na jego ustach wykwitł uśmiech. Po chwili jednak odchrząknął i wskazał dłonią w stronę lasu, który rozciągał się pod klifem – Widzisz w lesie są ruiny, w których umieściłem artefakty. Zadałem sobie tyle trudu i złapałem kilka grimmów, które uwiązałem za pomocą swojego semblance. Trzymanie ich tam nie sprawia mi szczególnej trudności, ale na wykonanie zadania przewidziany jest czas 24 godzin. Potem zostaniesz wyciągnięta z lasu i w zależności czy masz artefakt to dostajesz te dodatkowe punkty z mojego przedmiotu lub nie – wytłumaczył Kon i pogrzebał znowu w swojej kieszeni, tym razem wyciągając z niej lizaka, którego sobie wcisnął do gęby. Kon był jednym z tych luźniejszych nauczycieli. Spóźniał się na własne zajęcia, czasami puszczał uczniów wcześniej i dawał w miarę łatwe egzaminy, które nie były pisemne a praktyczne. Preferował podejście, że Łowca musi umieć coś więcej niż tylko siedzieć z nosem w książkach, zaś on sam był na tyle leniwy, by nie chcieć sprawdzać wypocin uczniów. Z niektórymi osobami nawet zdarzało mu się chodzić na piwo, czego nie pochwalało czasami grono pedagogiczne placówki.
- Także jak za 5 minut nie przyjdą to zaczniemy bez nich. Jakieś pytania cukiereczku? – zapytał brzdąkając strunami swojej gitary, dalej ją stroił najwyraźniej, ale tym razem to brzmiało nieco lepiej. Chociaż to była ewidentnie gitara elektryczna, której przydałby się piecyk.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arisu
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t41-arisu-ko-tenguhttp://eclipse.forumpolish.com/t43-semblance-arisu
PisanieTemat: Re: Szmaragdowy Las   Czw Lut 22, 2018 10:24 pm

Uniosła jedną brew do góry spoglądając na starego pryka, a sądząc po tym, że była tu sama pozwoliła sobie usiąść na jednym wielkim kamieniu, oparła pośladki o kamień, a jedną nogę zgięła w kolanie, a ręce luźno włożyła do kiszeni.
-Jestem jedyna? A to zaskoczenie - rzekła sama do siebie zaskoczona, myślała, że znajdzie tu całą bandę facetów chcąc sobie powalczyć, a to niespodzianka. Będzie ciekawie przeszło jej przez głowę, a przy okazji tej myśli uśmiechnęła się szerzej sama do siebie.
-Wiele jest tych artefaktów? Sądząc po pana wypowiedzi stwierdzam, że więcej niż jeden - rzekła na spokojnie jedynie lekko unosząc brew do góry. To nic, w końcu wystarczy przynieść tylko jeden, nie? To nie powinno być ciężkie zadanie. Taaa w teorii wszystko wygląda fanie, pięknie jednak w praktyce może być to całkiem ciężkie zadanie. Ciężkie pod względem takim jakie potwory zostały tam zamknięte i czy faktycznie mogą jej w jakiś sposób zagrozić. Po szkole łowców powinna się spodziewać wszystkiego.
-Czyli tak... Mam być tam 24 godziny bez żadnego nadzoru? To szaleństwo nawet jak na pana. A co jeśli zadanie uda mi się zrobić wcześniej? - W jej głosie brzmiała nutka ekscytacji, w końcu nie była zwykłym człowiekiem, byle co nie mogło ją zabić, jej moc jest na tyle destrukcyjna, że pomogła by pozabijać wszystko w obszarze kilku metrów lodem albo ogniem.
-I dla pewności zapytam... Emblance, i broń są dozwolone? - Na swoje ostanie pytanie wyprostowała się, a na jej twarzy pojawił się tajemniczy uśmiech z cieniem grozy i ekscytacją w oczach. Ten trening będzie wyglądał całkiem ciekawie, mam taką nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Mam ochotę kogoś pozabijać!. Już czuła jak w jej ciele rośnie ekscytacja, mimo, że nie lubiła walczyć czasami miała "ataki" przeszłości, właśnie tam gdzie to wszystko się zaczęło. Żądza mordu w tamtym momencie wraca systematycznie, a Arisu z tym nie walczy, po prostu pogodziła się z tym, jeżeli znalazł by się ktoś kto ją ujarzmił... to pewnie nazwała by go Bogiem. Była zdecydowanie dobrej myśli co do tego treningu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szmaragdowy Las   

Powrót do góry Go down

Szmaragdowy Las
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1