Share | 


 

 Blade of Sacred Unusual Ice

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
PisanieTemat: Blade of Sacred Unusual Ice   Sob Lut 10, 2018 3:51 pm

Nazwa: Blade of Sacred Unusual Ice
Opis działania: Na początku Sybill wyciąga lewą rękę gdzie trzyma broń i podnosi ją do góry, dzięki temu może wywołać święty okrąg na różnych powierzchniach (czyt. Ziemia, w powietrzu itd).
Pasywna właściwość: Odbiera przeciwnikowi nieco życia (5% max), a część dodawana do punktów zdrowia rzucającego technikę. (tyczy się wszystkich). Można zauważyć jasno-niebieską aurę, która ulatuje podczas leczenia się. Może wyleczyć małe rany po większe. Nie może odtworzyć zniszczonych narządów, połamanych kości i utraconych kończyn.


Techniki:

Deszcz lodowych igieł
Poziom: Lv 1.
Opis Działania: Sybilla potrafi przywołać lodowe igły tworząc z nich deszcz. Podczas formowania nie kaleczy właścicielki. Gdy skieruje gestem ręki w kierunku przeciwnika to igły potrafią zranić ciało, dźgnąć i zagłębić się. Deszcz może sięgnąć tylko dwie osoby. Technika działa jedynie przez 2 posty.

^ Sybilla może być zraniona przez grad igieł jeśli ktoś ją wepchnie.
^ Igły posiadają 3 metry.
^ Może je zrobić przy sobie lub maksymalnie 5 metrów od siebie.

Koszt: 150 i 100 za każdy post podtrzymywania przez 2 posty.


Zamrażanie
Poziom: Lv 1.
Opis Działania: Użytkowniczka potrafi przywołać pod stopami lód, dzięki temu zamrozi swojego przeciwnika chcąc go unieruchomić nie dając mu możliwości ucieczki. Działa zarówno zamrażanie żeby chcąc przejść na drugą stronę rzeki, jeziora czy stawu.

^ Musi wykonać okrąg, który się pod daną osobą pojawi.
^ Sybilla musi stać nieruchomo przez półtorej sekundy (wygląda jakby modliła się mając taki gest.)

Koszt: Jednorazowe użycie to 250 PA i lód utrzymuje się 2 posty.


Tarcza Lodowa
Poziom: Lv 1.
Opis Działania: Technika działa tylko wtedy, jeśli przeciwnik zada duże lub bardzo obrażenie wtedy dziewczyna aktywuje kopułę lodową, która działa jak tarcza mająca uchronić przed stratą przytomności czy śmiercią. W tej kopule odzyskuje siły.

^ Od 1-5 postów leczy rozległe rany (ocenia MG)
^ Na początku może wyleczyć zadrapania oraz kilka rodzajów ran otwartych. Pomniejsze poparzenia i jak również rany cięte.
^ Kokon wytrzymuje ostrzał z broni małego kalibru przez krótki czas (ocenia MG)

Koszt: Każdy post w kokonie konsumuje 300 PA, by dokonać samoleczenia.


Ostatnio zmieniony przez Sybilla dnia Sob Maj 05, 2018 8:26 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Lanse
Punkty Aury : 3100
avatar
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t35-the-tale-of-prophet-and-a-guahttp://eclipse.forumpolish.com/t50-guardian-of-the-seven-signs
PisanieTemat: Re: Blade of Sacred Unusual Ice   Sob Maj 05, 2018 8:12 pm

Pasywka: Ustalmy próg. Wyssiesz max 5% kosztu swojej techniki z przeciwnika i uleczysz się. W zależności od tego jak droga była to możesz wyleczyć od małych ran, aż po coś większego. Nie możesz odtworzyć zniszczonych narządów oraz połamanych kości czy utraconej kończyny.

Technika 1: Jeśli przeciwnik wepchnie Sybiś w grad igieł to ją poranią. Są materialne, więc nie widzę powodu by to się nie stało. Jako, że sama mówisz o sięganiu dwóch osób to powiedzmy, że okrąg z którego wylatują igły może mieć te 3 metry. Możesz go zrobić przy sobie lub maksymalnie 5 metrów od siebie. Koszt 150 i 100 za każdy post podtrzymywania przez 2 posty.

Technika 2:
Musisz wykonać okrąg, który się pod kimś pojawi. Podczas tego musisz stać nieruchomo przez półtorej sekundy. Jednorazowe użycie to 250 PA i lód utrzymuje się 2 posty.

Technika 3:
Ok, powiedzmy że możesz mieć jakąś formę self heala, ale w przyrodzie nic nie ginie także energia. Tworzysz sobie kopułę, która Cię leczy. W zależności od tego jak rozległe są rany, odpowiednio długo to zajmie. Od 1-5 postów wyleczenie tych ran, które możesz (ocenia MG). Na początku możesz wyleczyć zadrapania oraz kilka rodzajów ran otwartych. Pomniejsze poparzenia, jak również rany cięte. Kokon może wytrzymać ostrzał z broni małego kalibru przez krótki czas (mistrz gry ocenia na podstawie ilości oddanych strzałów. Im więcej tym krócej wytrzyma). Każdy post w kokonie konsumuje 300 PA, by dokonać samoleczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Blade of Sacred Unusual Ice
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rezerwacja Postaci
» Blade&Soul

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Kartoteka :: Semblance :: Zaakceptowane-
Skocz do: