Share | 


 

 Sybilla

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
PisanieTemat: Sybilla   Pią Sty 26, 2018 10:55 pm

Imię: Sybilla Mariko
Nazwisko: Vi Elibarn (prawdziwe nazwisko Bernadotte)
Przykrywka: Clarie Conor
Wiek:  22 lata
Tytuły: Hrabina (tytuł szlachecki)
Znaczenie imienia: Sybilla - biały kwiat z akcentami czerwieni.
Rasa: Człowiek
Wygląd: Sybilla jest młodą, w pełni dojrzałą kobietą o niezwykłej urodzie. Jak większość członków rodziny Bernadotte, jej głowę zdobią przepiękne średniej długości włosy o kolorze białym. Zawsze czesze je w kok ozdabiając różnymi spinkami białych magnolii. Oczy panienki są wyjątkowo koloru złotego. Jej rodzina twierdzi, że w oczach Sybilli, kolor tworzy kompozycję niewypowiedzianego piękna, które zniewolić mogłoby każdego mężczyznę podatnego na kobiecą urodę.
Jest niskiego wzrostu - 168 cm i waży 60 kg. Posiada smukłą sylwetkę dzięki co nie utrudnia jej sprawnej walki. Jej cera jest anielsko piękna, jak większości członków rodziny. Blada, wręcz porcelanowa skóra wydaje się bardzo delikatna. Ma zgrabne i szczupłe dłonie oraz długie nogi. Zawsze maluje paznokcie na bordowe, a rzadziej na delikatny róż. Usta ma ciemno-różanej barwy. Na plecach ma tatuaż przedstawiający kwiat magnolii, który jest symbolem rodu Bernadotte.

Ubiór: Zaczynając od górnej części włosów Mariko, nosi gumkę, a później nałożoną czarną i elegancką spinkę do włosów tworzącą kok. Chętnie zdobi go różnymi spinkami. Piękność ubiera się w różnorodne stroje, głównie w komplety czarnych spodni o tym samym kolorze co bluzki, a w ramach wykończenia zakłada marynarkę żeńską. Na różnych bankietach lub podniosłych wydarzeniach, ubiera się w czarną suknię, która sięga prawie do ziemi. Do różnych kreacji ubiera swój ulubiony naszyjnik z czarnych pereł oraz bransoletkę w komplecie i srebrny pierścionek. Zakłada też długie, srebrne kolczyki. A co do butów poza pracą, nosi na wysokim obcasie. Mierzy w nich około 177 cm, ale to już zależy od wysokości obuwia.  

Charakter: Sybilla od dziecięcych lat była dziewczynką radosną i ciekawską, która wpychała nos w nieswoje sprawy. Chciała wiedzieć więcej, niż powinna. Przez takie podejście do życia nie była akceptowana wśród rówieśników, którzy interesowali się zupełnie czymś innym niż ona. Dziewczyna zbytnio nie zwracała uwagi na relacje z rówieśnikami, młoda Sybilla skupiła się na towarzyszeniu Lanse, podczas różnych zabaw.
W młodym wieku ojciec zawsze wmawiał w każdej porze czy w dzień lub w nocy, że "Najlepszą bronią jest logiczna argumentacja". Po upływie czasu białowłosa stała się poważną i porywczą osobą dla innych.
Charakter dziecka może kształtować się przez kilka lat z różnych powodów. Śmierć rodziców była ogromnym ciosem dla niej, mało kto potrafił się przebić i porozmawiać z nią, a jedyną osobą, która tego dokonała był jej brat Lanse. On potrafił zrozumieć uczucia, jakie targały siostrą. Od tamtej chwili relacje rodzeństwa ociepliły się i zaczęli ze sobą trzymać sztamę.
Gdy dorastała, miała różne zatargi z koleżankami. Wtedy jej charakter diametralnie się zmienił na zimną i twardą osobę, która stąpa po ziemi. W teraźniejszym czasie rzadko się uśmiecha przy ludziach. W głębi serca jest nadal tą kochaną i pełen uczuć osobą, ale mało kto dostrzega to w obecnym stanie.

Rodzina:
Hideo Vi Elibarn - dziadek (nie żyje) (był głową rodu)
Sophie Vi Elibarn (panieńskie Bernadotte) - babcia
Kenji Vi Elibarn - Wujek (żyje) - należy do grupy Atlas. Jest zarówno biznesmenem i właścicielem banku Altros.
Mariko Vi Elibarn - Ciotka - jest łowczynią
Hayate Bernadotte-Vi Elibarn - Ojciec (nie żyje) - należał do grupy Atlas.
Arina Bernadotte - Matka (nie żyje) - należała do grupy łowców
Lanse Bernadotte - przybrany brat

Kolor Aury: Biały
Semblance: Blade of Sacred Unusual Ice
Punkty Aury: 3000
Lieny: 500
Umiejętności:

- Naturalne:

* Ma bardzo dobry słuch
* Potrafi odczuwać daną temperaturę.
* Zwiększony próg odporności na ból
* Magnetocepcja

-Podstawowe:  

* Potrafi grać na pianinie
* Umie bardzo dobrze gotować (głównie ciasteczka i dobre
obiadki)

- Wyuczone:

* Odczytywanie aur
* Broń Sieczna
* Medycyna
* Pistolety i Kosa


Grupa: Atlas

Historia:
Ród Bernadotte należała do średniej klasy Mistral. Byli średnio zamożni więc nie przymierali głodem na prowincjach. Ród jest spokrewniony z innym rodem bardzo zamożnym. od strony ojca – Vi Elibarn.
Należeli do tej klasy średniej z wioski Kuroyuri. To właśnie ta wioska 15 lat temu została zaatakowana przez Grimmy. Sybilla z bratem nieświadomi niczego przebywali na świeżym powietrzu bawiąc się. W pewnym momencie na ich rodzinny dom coś z góry spadło. Coś wielkiego i czarnego oraz przerażającego, a tumany kurzu utrudniały wszelką widoczność.
Wtedy Sybilla, która oberwała kawałkiem deski w głowę, straciła przytomność. Niestety nie była niczego świadoma co się działo, gdy leżała. Była cały czas nieprzytomna. Wtedy miała sen. Przed zamkniętymi oczyma widziała wszystko na czarno, a potem załamał się obraz i dostrzegła uśmiechniętych rodziców oraz brata Lanse. Myśli dziewczyny przepływały w różny sposób tworząc iluzję, sądziła, że trafiła do nieba z rodziną.
Po kilku godzinach ocknęła się w szpitalu pod kroplówką. Dziewczyna była jedynie pod obserwacją kilka dni z powodu urazu głowy i potencjalnych powikłań. Niestety psychika białowłosej była naruszona, a gdy obudziła się, krzyknęła "gdzie mama, tata i brat?". Nie mogli jej utrzymać, tak bardzo szarpała się, że musieli zaaplikować środek uspokajający.
Gdy doszła do siebie, po jednym dniu spotkała jednego z łowców Haven i nie mogła uwierzyć w to co usłyszała. Rodzice nie żyją. Jedynie co trzymało ją przy życiu to brat Lanse którym później opiekowała się nią jak najlepiej potrafił. Po wyjściu ze szpitala odwiedzała cały czas brata, chcąc podbudować jego psychikę bo doskonale wiedziała, że przypominała ich matkę. Kiedy brat opuścił szpital trafili prosto do sierocińca gdzie znajdowali się zarówno rówieśnicy, którzy stracili dach nad głową i rodzinę. Nie lubiła tamtego miejsca bo kilku z nich, gnębiło jej brata i musiała im ciągle dawać nauczkę, żeby przestali z niego żartować.
Po osiągnięciu pełnoletności opuściła sierociniec i postanowiła pójść w ślady ojca, chcąc się dostać do Atlasu. Od tamtego czasu niestety tułała się z bratem po Mistral, aż do momentu, gdy przygarnął ją dziadek i brat ojca z rodu von Elibarn. Nie wiedziała tylko czemu nie wzięli ze sobą Lanse.
Po 3 latach jej dziadek zmarł wtedy dostała spadek, czyli majątek, tytuł hrabiny i posiadłość, w której zamieszkuje do teraz, a one znajduje się w Mieście Vale.

Sybilla została przyjęta do Akademii Atlasu. Wtedy z odłożonych pieniędzy zamówiła specjalny model protezy dla brata. Prosto z zakładów Atlasu.

Słabości:
> Ma słabą głowę.
> Napady lękowe, które posiada z przeszłości po stracie rodziny i domu. Po zobaczeniu Grimma wpada w depresję. Ale nie zawsze to ujawnia się w niej, tylko wtedy jeśli ktoś poruszy temat o rodzinie czy rodzica.
> Bezsenność - cierpi na bezsenność, która jest wywołana przez przeszłość. (czyt. śmierć rodziców)
> Brat

Ciekawostki:
> Pochodzi ze średnio zamożnej rodziny .Rodzina Sybilli jest spokrewnione z rodem Vale, Vi Elibarn i Schnee.
> Lubi jeździć konno.
> Straciła matkę i ojca podczas ataku Grimm na jej i brata dom.
> Jej hobby jest przepowiadanie przyszłości.
> Lubi spacerować w nocy po cmentarzach.
> Posiada psa wilczura o imieniu Ozyrys, który jest trenowany w Atlas'ie jako pies obronny.
> Lubi słuchać muzyki zagranicznej głównie Rocka i Metalu
> Kocha kuchnię azjatycką, francuską i włoską.
> Ma tytuł hrabiny po dziadku od strony matki. (ród Vi Elibarn posiada dużą posiadłość i duży majątek przepisany na wnuczkę Sybillę).
> Odziedziczyła w spadku po dziadku ze strony ojca posiadłość Vi Elibarn w mieście Vale, w którym zamieszkuje wraz z bratem i wujkiem ze strony ojca.
> Mariko posługuje się 4 językami nie licząc ojczystego to Francuski, Angielski i Rosyjski.
> Została wokalistką zespołu Sweet Poison. Jest popularna w trzech królestwach. Głównie w Mistral i Vale.
> Została zaadoptowana i wychowana przez ród Elibarn, więc dostała ich nazwisko, jednakże wciąż podpisuje się w niektórych papierach jako Bernadotte.
> W wieku 13 lat została wytatuowana przez ród Elibarn otrzymując znak feniksa na ramieniu.
Powrót do góry Go down
Lanse
Punkty Aury : 3100
avatar
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t35-the-tale-of-prophet-and-a-guahttp://eclipse.forumpolish.com/t50-guardian-of-the-seven-signs
PisanieTemat: Re: Sybilla   Nie Lut 04, 2018 9:11 pm

Akcept~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Sybilla
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Kartoteka :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: