Share | 

 

 Guardian of The Seven Signs

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lanse
Punkty Aury : 3100
avatar
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t35-the-tale-of-prophet-and-a-guahttp://eclipse.forumpolish.com/t50-guardian-of-the-seven-signs
PisanieTemat: Guardian of The Seven Signs   Czw Sty 25, 2018 4:01 am

Nazwa: Guardian of The Seven Signs
Opis działania: Semblance Lanse'a odwołuje się do jego duszy artystycznej, która rozbudziła się stosunkowo niedawno. Podpada on pod coś z pogranicza dwóch grup Przejawów. Jest czymś co może być wykorzystane w roli wsparcia oraz semblancem, który przywołuje obiekty. Najprościej rzecz ujmując Guardian of The Seven Signs polega na ożywianiu tatuaży, które ktoś ma na sobie i ich materializacji. Przykładowo jeśli ktoś ma tatuaż z czaszką, to Lanse po ożywieniu go przywoła właśnie taką żywą czaszkę. Na czas działania przejawu tatuaż znika ze skóry osoby, z której obrazek pobrano.

Pasywna właściwość: Lanse potrafi również za pomocą swojej aury wygenerować jakiś obraz, który kiedyś narysował i wytatuować go na skórze kogoś. Wykonywanie znaku trwa trzy posty lub jeden poza walką. Tatuaż jest stały, więc mniej lub bardziej to takie wykonywanie bez użycia igieł.

Techniki:
Ryu ga waka teki o kurau!/Level 2
Opis: Technika ożywiająca tatuaż smoka, który Lanse ma na swoim ramieniu. Jest to smok z gatunku wężowatych lub po prostu long. Smok jest długi na 5 metrów oraz wysoki na około metr. Posiada szpony oraz łapy, a ogon zakończony jest kolcem. Ma szmaragdowe łuski mieniące się wszystkimi kolorami tęczy (o ile patrzy się pod dobrym kątem światła) oraz czerwone ślepia. Para rogów oraz kolorowa grzywa zdobią jego głowę. Włosy również rosną wzdłuż ciała smoka. Dokładnie tak jak układa się tatuaż na ręce Lanse'a. Nie potrafi latać, jednak jest w stanie wytrzymać nieco obrażeń. Oczywiście znika jeśli odetnie mu się głowę, zniszczy się go lub po prostu Lanse'owi zabraknie aury, by go dalej podtrzymywać. Long ma udźwig około 200 kilogramów.
Koszt: 350 PA na przywołanie oraz 200 za każdy post utrzymania.

Doragon no iki/Level 1
Opis: Technika, której można użyć tylko jeśli aktywne jest Ryu ga waka teki o kurau. Lanse przesyła swoją aurę wprost do smoka, który następnie wypluwa kulę ognia w stronę, którą Łowca mu wskaże. Zasięg to 20 metrów.
Koszt: 150 PA od kuli.

Doragon no Tamashi/Level 1
Opis: Jest to dosyć specyficzny tatuaż, który Lanse opracował, by mieć pewność co do bezpieczeństwa siostry. Ta technika musi być wykonana ręcznie za pomocą tuszu, a następnie wzmocniona aurą. Nie ma zatem opcji, by zrobić to w trakcie walki. Lanse po wytatuowaniu prawej połowy serca na lewej piersi osoby, może wyczuwać aurę tej konkretnej osoby. Działa to w obie strony, gdyż sam Lanse również ma taki tatuaż, tylko lewej strony serca na prawej piersi. Technika działa tak długo, aż się tatuaż usunie lub go uszkodzi. Zasięg wyczuwania to około 100 metrów.
Koszt: Wcześniejsze przygotowanie fabularne oraz 1000 PA jednorazowo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Guardian of The Seven Signs
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Can't you read the signs? I got a one track mind. [Mercury x Alan]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Kartoteka :: Semblance :: Zaakceptowane-
Skocz do: