Share | 


 

 Semblance Dantego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Dante
Punkty Aury : 3000
avatar
Niezrzeszony
http://eclipse.forumpolish.com/t32-dante-kazuhara-w-i-phttp://eclipse.forumpolish.com/t36-semblance-dantego
PisanieTemat: Semblance Dantego   Pon Sty 22, 2018 11:29 pm

Nazwa: Boost
Opis działania: Energia przechodzi przez ciało zwiększając prędkość użytkownika i wzmacniając obrażenia zadawane przez broń i ciosy, niezależnie od formy. Miecz staje się ostrzejszy, broń palna dostaje pociski penetrujące kazdy rodzaj zbroji, a ciosy stają się potężniejsze. Użytkownik nie odczuwa zmęczenia w trakcie używania tej zdolności. Dopóki PA nie spadnie poniżej 1/3 swojej wartości, postać nie odczuwa zmęczenia po używaniu mocy.

Pasywny efekt: Podczas używania tej zdolności wokół Dante krąży atmosfera wzbudzająca w innych niepokój lub nawet i strach. Użytkownik staje się agresywniejszy i brutalniejszy. Aura strachu działa na osoby o słabszej woli.


Techniki: 
Nazwa: Ice Shot/Poziom 2


Opis działania: Broń palna zostaje naładowana specjalnymi kryształami i sprawia że jej kolejne 9 pocisków zamraża przeciwnika. Potrzeba 3 strzałów aby zamrozić kończynę. Wytworzony lód można zniszczyć jeśli ofiara ma odpowiednio dużo siły.
Koszt: 250PA
Czas trwania: 4 posty

Nazwa: Twin Blades/Poziom 2

Opis działania: Wykorzystując kryształy, użytkownik tworzy tymczasowo dokładną kopię swojego miecza, dzięki czemu może korzystać z dwóch ostrzy naraz.
Koszt: 250PA
Czas trwania: 4 posty

Nazwa: Block/1 Poziom

Opis działania: Broń palna zostaje naładowana kryształami i pozwala ulepszyć kolejny pocisk, sprawiając że ten po wystrzeleniu zmienia się w plazmę nie zadającą obrażeń ale wyłączającą trafionemu umiejętność technikę z jakiej aktualnie korzysta, jeśli jest ona tego samego lub mniejszego poziomu, bądź blokuje jej część o swój koszt jeśli jest tego samego poziomu ale droższa
Koszt: 150PA
Czas trwania: 1 post


Ostatnio zmieniony przez Dante dnia Wto Sty 23, 2018 12:17 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lanse
Punkty Aury : 3100
avatar
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t35-the-tale-of-prophet-and-a-guahttp://eclipse.forumpolish.com/t50-guardian-of-the-seven-signs
PisanieTemat: Re: Semblance Dantego   Pon Sty 22, 2018 11:50 pm

Do pasywnego elementu semblance nie musisz mieć kosztu w PA. Mogę się zgodzić, że całość działa jak przypływ adrenaliny, jednak będzie to działało do pewnego momentu, po którym postać odczuje znaczny spadek sił. Załóżmy, że dopóki PA nie spadnie poniżej poziomu 1/3, to specjalnego zmęczenia postać nie będzie odczuwała. Atmosfera strachu zadziała na osoby o słabej woli lub bez umiejętności, która zwiększa odporność na ataki mentalne. Napisz przy okazji, że ta aura i "furia" to pasywna część semblance. No i wiadomo, że jeśli będzie znaczny ubytek krwii to umiejętność przestanie działać.

Techniki:
Ice Shard stopniowo zamraża. Potrzebne są 3 trafienia, by unieruchomić kończynę ale silniejszy przeciwnik jest w stanie się z tego wyrwać po prostu rozbijając lód. Załóżmy, że 250 PA na 9 pocisków oraz 4 posty utrzymywania się lodu.

W Twinblades napisz jak długie są te ostrza. Rozumiem, że pewnie długość typowej katany?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Semblance Dantego
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Kartoteka :: Semblance :: Zaakceptowane-
Skocz do: