Share | 

 

 Wzór Semblance

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Punkty Aury : Over 9000
avatar
Admin
PisanieTemat: Wzór Semblance   Czw Sty 04, 2018 1:47 pm

Kod:
[b]Nazwa:[/b]
[b]Opis działania:[/b]
[b]Pasywna właściwość:[/b] Nie wymagane.
[b]Techniki:[/b] można stworzyć sobie na start trzy techniki poziomu 1 lub dwie poziomu 2 lub jedną poziomu 3.


Przykładowy Semblance:

Nazwa: Rage
Opis działania: Semblance Yang pochłania energię z uderzeń, które blondynka otrzymuje. Każdy kolejny cios coraz bardziej zwiększa jej siłę, więc im bliżej jest pobicia do nieprzytomności, tym mocniej jest w stanie oddać. Zazwyczaj kontra wyprowadzana jest z dwukrotnością siły, z jaką oberwała. Podczas używania tej zdolności, oczy Yang stają się czerwone, a włosy emanują energią, przypominając tym samym płomień. Na podstawie otrzymywanych obrażeń MG przydziela ile nadprogramowych punktów Aury ma do dyspozycji Yang. Znikają one po walce lub wykorzystaniu. Wartość nie może przekroczyć 500 PA.
Pasywna właściwość: Ze względu na charakter zdolności, zwiększa ona również w niewielkim stopniu wytrzymałość samej postaci. Xiaolong jest w stanie wytrzymać cięższe uderzenia, które powaliłyby innego użytkownika aury. Zmniejsza obrażenia o około 30%.

Techniki:

I Burn! Lv 3
Opis: Yang koncentruje swoją aurę wewnątrz pięści, zbierając siłę na jeden potężny cios. Jest to na tyle silna koncentracja energi, by przybrała formę płomienia oplatającego rękę postaci. Następny cios, który wykona pochłania 50% zgromadzonej energii, by zadać dodatkowe obrażenia. Techniką można przebijać podstawowe pancerze mechów bojowych Atlasu oraz niektóre pancerze piechoty.
Koszt: 250 PA za jednorazowe użycie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Wzór Semblance
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Kartoteka :: Semblance-
Skocz do: