Share | 

 

 Grupy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
avatar
Admin
PisanieTemat: Grupy   Wto Sty 09, 2018 11:57 am

Łowcy
Są obrońcami ludzkości, którzy eliminują zagrożenia ze strony Grimmów oraz dbają o bezpieczeństwo cywili. Akademie łowców zostały powołane tuż po Wielkiej Wojnie. Większość społeczeństwa postrzega ich absolwentów jako swoich bohaterów, zaś nauka w którejkolwiek z akademii jest sporym zaszczytem. W każdym królestwie łowcom wpajane są inne wartości. Beacon oraz Haven kładą nacisk na pracę w zespole oraz wzajemnie wspieranie się, podczas gdy Atlasem kieruje żelazna dyscyplina. Każdy z nowych uczniów przechodzi inicjację w akademii - każdego roku jej przebieg jest inny.
Łowcy obowiązkowo muszą posiadać broń - jest to ich narzędzie pracy oraz nieodłączna wizytówka ich zawodu. Zdarza się, że broń wykonywana jest na specjalne zamówienie, aczkolwiek częściej uczniowie sami je projektują i budują.
Do ich obowiązków należy również pilnowanie porządku w miastach oraz zwalczanie przestępczości.
 
White Fang
Powszechnie znani terroryści, którzy walczą o prawa faunusów. Głównym celem ich ataków są partnerzy biznesowi Schnee Dust Company oraz Atlasu, gdzie nie ma poszanowania dla ich rasy. White Fang pełni również funkcję ukrytego obrońcy Menagerie oraz przez lata urosło do rangi bractwa, gdzie młodym członkom wpaja się ideologię zwalczania ludzkości i zajęcia należnego miejsca w łańcuchu życia.
Ich akcje wzbudzają kontrowersje, ponieważ nie wahają się zaatakować osobnika własnej rasy, gdy ten wejdzie im w drogę, lub ma odmienne zdanie na temat ich organizacji. Ubierają się na czarno, a elementem charakterystycznym są maski, które noszą. Ludzie widzieli ich jako potwory, dlatego zaczęli nosić coś co przypominało kościane, biało-czerwone twarze Grimmów.
       
Atlas
W pełni zmilitaryzowane jednostki całkowicie poświęcenie swej ojczyźnie - to charakteryzuje Atlas. Rzadko kiedy współpracują z Łowcami z innych królestw, gdyż po prostu uważają się za lepszych. Posiadają dostęp do najnowszej technologii, zaś ich flota statków byłaby w stanie zrównać niejedno miasto z ziemią. Członkowie Atlasu cechują się żelazną, wojskową dyscypliną oraz chęcią wykazania, że tylko ich metody są słuszne. Ich droga rozwoju przypomina regularne wojsko dowodzone żelazną pięścią. Pobór trwa cały czas - jak tylko uczniowie skończą akademie zostają wcielani do armii, przez co funkcje Łowców tu spełniają wojskowi. Kadeci przechodzą wstępne szkolenie, a następnie awansują do stopnia żołnierza. Potem określa się ich specjalizacje, by móc przypisać ich do określonej jednostki bądź oddziału. W większej mierze Atlas kierowane jest powiedzeniem "cel uświęca środki". Żołnierze zdolni są do poświęcenia innych, by wykonać powierzone im zadanie. Grupa ma dosyć chłodne stosunki z łowcami. Ściśle współpracują ze Schnee Dust Company, przez co pojawiają się plotki o rzekomej możliwości kupna wyższego stanowiska. 
                     
Niezrzeszeni
Wszelkie osoby nie zakwalifikowane do żadnej z grup. Są to najczęściej postronni cywile nie współpracujący z nikim konkretnym, a żyjący własnym życiem. Np. lekarz, kelnerka w kawiarni, właściciel biblioteki albo sklepu sprzedającego Pył. Nierzadko też typy spod ciemnej gwiazdy, jak najemnicy, dla których liczy się tylko zarobek.
            
Antagoniści
Są to wszelkie jednostki, którym nie marzy się nic innego niż sianie chaosu i zniszczenia w świecie Remnant. Grimmy oraz przestępcy aktywnie działający na szkodę ludzkości wpasowują się idealnie w tę grupę. Społeczeństwo obawia się ich. To te osoby, przed którymi przestrzegają nagłówki gazet i policyjne komunikaty. Ścigani przez Łowców oraz Atlas, knują swoje mroczne intrygi obalenia królestw i przejęcia władzy nad światem. Zdecydowanie najczarniejsze z czarnych charakterów znajdą się wśród członków tej grupy. Mogą działać w pojedynkę, albo tworzyć sojusze, prowadząc zorganizowane ataki. Oczywiście tak długo, jak nie zaczną sobie wbijać noży w plecy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Grupy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Organizacyjne :: Kompendium :: Świat-
Skocz do: