Share

Nisha's Factory Empty
Nisha's Factory Empty
Nisha's Factory Empty
Nisha's Factory Empty
Nisha's Factory Empty
Nisha's Factory Empty
 

 Nisha's Factory

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar
Gość
PisanieTemat: Nisha's Factory   Nisha's Factory EmptySob Lut 23, 2019 4:34 pm

Witajcie w mojej fabryce!
Jeżeli potrzebujesz avatara na forum, lekkiej obróbki arta czy sygnatury (wersja beta), to trafiłeś w dobre miejsce. Nie mówię, że tworzę tu jakieś nieziemskie cuda, bo do tej pory tworzyłem avatary głównie na prywatne potrzeby/dla bliskich osób, ale zawsze staram się!
Informacje

  1. Nie jestem profesjonalnym photoshop guru, który zna się na wszystkim co z photoshopem związane. Wszelkie avatary robię dla własnej przyjemności i rozwoju, więc nadal się uczę czy popełniam błędy.
  2. Zajmuje się głównie robieniem avatarów, nie znam się jeszcze za dobrze na tworzeniu sygnatur, więc proszę o wyrozumiałość w tych sprawach.
  3. Jeżeli chcesz skorzystać z moich usług, proszę byś skorzystać z wzoru zamówienia, bardzo mi to pomoże i pozwoli zachować estetykę.
  4. Mogę poszukać artów, lecz wolałbym, abyś przyszedł z własnym "zasobem".
  5. Jeżeli masz swoje arty, proszę by były one w miarę dobrej jakości. No przepraszam, ale z pikselozy nie stworzę nic.
  6. Nie wiem co jeszcze, może kiedyś dopiszę coś...


Wzór zamówienia
Kod:
[b]Typ zamówienia:[/b] (Avatar, sygna, obróbka, itp.)
[b]Materiały do wykorzystania:[/b] (Jakieś arty, png, tekstury...)
[b]Główny napis:[/b] (Co ma być głównym napisem i czy w ogóle ma być)
[b]Napis drugi:[/b] (To samo co wyżej)
[b]Dodatkowe informacje:[/b] (Wymiary, może zmiana koloru oczu, co Ci przyjdzie do głowy, a ja spróbuję dogodzić.
Powrót do góry Go down
Raijin
Raijin

https://eclipse.forumpolish.com/t178-bog-piorunow#595
PisanieTemat: Re: Nisha's Factory   Nisha's Factory EmptySob Lut 23, 2019 5:04 pm

Typ zamówienia: Avek na konto admina
Materiały do wykorzystania: Pierwszy
Główny napis: W pierwszym poproszę po prostu "Admin". Może być jakaś ładna czcionka ozdobna.
Napis drugi: Właściciel tego grajdołka.
Dodatkowe informacje: Wymiary standardowe 250x400. W zasadzie jak dasz radę zrobić poszarpaną ramkę to byłoby cool.

Typ zamówienia: Avek na konto Wymiany.
Materiały do wykorzystania: Drugi
Główny napis: Poproszę napis "Wymiana". Może być jakaś ładna czcionka ozdobna koloru czerwonego.
Napis drugi: Wymienisz się? Banner za ciastko.
Dodatkowe informacje: Wymiary standardowe 250x400. W zasadzie jak dasz radę zrobić różaną ramkę (czyli taką z pnączami i różyczkami w rogach) to byłoby cool.

Typ zamówienia: Avek mój ;3
Materiały do wykorzystania: Czeci
Główny napis: Poproszę napis "Raijin". Fajnie by było jakąś ostrą, kanciastą czcionką przypominającą piorun.
Napis drugi: Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.
Dodatkowe informacje: Wymiary standardowe 250x400. W kwestii dodatków zdam się na Ciebie.

Płacę ciastkami. Z czekoladą i rodzynkami.
Powrót do góry Go down
Gość
avatar
Gość
PisanieTemat: Re: Nisha's Factory   Nisha's Factory EmptySob Lut 23, 2019 10:27 pm

Typ zamówienia: Avatar
Materiały do wykorzystania: To albo to. Możesz wykorzystać oba jak będziesz miał czas.
Główny napis: Milarose
Napis drugi: Nie ma
Dodatkowe informacje: Brak, zdam się na ciebie misiu :*
Powrót do góry Go down
Gość
avatar
Gość
PisanieTemat: Re: Nisha's Factory   Nisha's Factory EmptyNie Lut 24, 2019 12:02 am

Prawie wszystkie prace, oprócz adminowego avatara, bo nie byłem zadowolony z efektów, więc będą kolejne podejścia do niego!

Wymiana
Nisha's Factory AlGNDue
Link

Raijin
Nisha's Factory TxSphFm
Link

Milarose
Nisha's Factory IUeONLW
Link

Jeżeli chcecie bym cokolwiek w waszych avatarach poprawił, to piszcie tutaj śmiało~


Ostatnio zmieniony przez Nisha dnia Nie Lut 24, 2019 12:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
avatar
Gość
PisanieTemat: Re: Nisha's Factory   Nisha's Factory EmptyNie Lut 24, 2019 12:07 am

Dziękuję, oddam w naturze :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nisha's Factory   Nisha's Factory Empty

Powrót do góry Go down
 
Nisha's Factory
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Offtopic :: Galeria-
Skocz do: