Share | 


 

 Poisonous Revelation

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
PisanieTemat: Poisonous Revelation   Wto Maj 08, 2018 11:58 pm

Nazwa: Poisonous Revelation
Opis działania: Dziewczyna wznosi lewę ręku trzymając wachlarz wtedy wymawia szamańskie modły "Ashat no Mortis" wtedy ujawnia się efekt wiatru. Dzięki Semblance potrafi wywołać silny wiatr, który posiada właściwości trujące dla przeciwnika. Innym słowem semblance po prostu operuje na truciznach.
Pasywna właściwość: Odporność na własną truciznę. Podczas wrzucenia zaklęcia smogu trującego nie szkodzi swojemu właścicielowi.

Techniki:

Trujący Smog
Poziom lvl 1
Opis Działania: Persefona potrafi przywołać smog, która unosi się na 3 metry i na 8 metrów od właściciela, średnica wychodzi nam około 5. Smog ma za zadanie otruć każdego, który jest w zasięgu mgły. Osłabienie pojawi się dopiero po dwóch postach przebywania w chmurze, a w trzecim duszności. Również jeśli ktoś wyjdzie z chmurki i nie nawdycha się tego dostatecznie dużo to może na niego nie zadziałać. Jest to przydatna technika do obrony w nagłych przypadkach. Mgła jest lekko widoczna i działa poprzez wdychanie. Może utrudnić nieco widzenie. (Smog trujący jest w kolorze zgniłej zieleni).Koszt: 120 + kolejne 100 za każdy post podtrzymywania chmury.
Działanie:
A. Im dłużej ktoś będzie w chmurze tym dłużej będą potem utrzymywały się jej efekt
B. Do 3 postów max, wtedy już nawet najsłabszy organizm pozbędzie się jej z ciała
Uwaga:
A. Nie działa tylko na maszyny.
B. Nie zadziała również na postacie z silniejszym układem immunologicznym oraz wszelkimi umiejętnościami, które pozwalają na szybką detoksykację ciała

Gryzienie
Poziom lvl 1
Opis Działania: Podczas walki dziewczyna zaczyna jakby uruchamiać w gruczołach tryb defensywny lub ofensywny ale to zależy już od sytuacji. Jeśli osoba zaatakuje właścicielkę, to ona zaczyna atakować przez gryzienie poprzez zęby wbijając ciało przeciwnika wtedy wydobywa się jak u węży trucizna, która wpływa do ciała. Dzięki temu osoba może czuć zdrętwienie lub silne zawroty głowy w pierwszej fazie, a jeśli trucizna wejdzie głębiej to osoba stanie się bezbronna czując zdrętwienie w ciele.

Koszt: 120 jednorazowo.
Działanie:
A. Toksyna zadziała po dwóch postach i przez dwa posty będzie utrzymywać się odrętwienie kończyny.
B. Więcej ugryzień spowoduje kolejne odrętwienia.

Drapanie
Poziom lvl 1
Opis Działania: Persefona podczas ataku podobnie jak w technice "gryzienia" wydziela truciznę w pazurach, mając za zadanie obronić się przed atakiem przeciwnika lub odwrotnie (czyt. Zaatakować napastnika). Technika posiada zarówno te same właściwości jak u Gryzienia właścicielki.

Koszt: 120 jednorazowo.
Działanie:
A. Toksyna zadziała przez 3 postach po jednorazowym nałożeniu,
B. Więcej ugryzień spowoduje kolejne odrętwienia.


Ostatnio zmieniony przez Persefona dnia Wto Cze 12, 2018 1:15 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lanse
Punkty Aury : 3100
avatar
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t35-the-tale-of-prophet-and-a-guahttp://eclipse.forumpolish.com/t50-guardian-of-the-seven-signs
PisanieTemat: Re: Poisonous Revelation   Czw Cze 07, 2018 8:08 pm

Smog - niech chmurka unosi się do tych 3 metrów nad ziemią i najdalej 6 metrów od Persefony. Promień jest zdecydowanie za duży, obniżyłbym to do 6 metrów średnicy z racji, że przed truciznami rzadko kiedy jakieś bariery chronią. Osłabienie pojawi się dopiero po dwóch postach przebywania w chmurze, a w trzecim duszności. Również jeśli ktoś wyjdzie z chmurki i nie nawdycha się tego dostatecznie dużo to może na niego nie zadziałać. Nie zadziała również na postacie z silniejszym układem immunologicznym oraz wszelkimi umiejętnościami, które pozwalają na szybką detoksykację ciała. Z wiadomych względów również nie działa na maszyny. Im dłużej ktoś będzie w chmurze tym dłużej będą potem utrzymywały się jej efekt (do 3 postów max, wtedy już nawet najsłabszy organizm pozbędzie się jej z ciała).

Koszt: 120 + kolejne 100 za każdy post podtrzymywania chmury.

Gryzienie - Z racji, że musisz kogoś ugryźć to mogę pozwolić by było to troszkę mocniejsze. Również toksyna zadziała po dwóch postach i przez dwa posty będzie utrzymywać się odrętwienie kończyny. Więcej ugryzień spowoduje kolejne odrętwienia. Również takie same restrykcje jak wyżej.

Koszt: 120 jednorazowo.

Drapanie - w zasadzie można dać ten sam koszt i te same ograniczenia co wyżej, z tym że trucizna na pazurach będzie utrzymywała się przez 3 posty po jednorazowym nałożeniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Poisonous Revelation
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Kartoteka :: Semblance :: Zaakceptowane-
Skocz do: