Share | 


 

 Xaterine

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Xaterine
Punkty Aury : 3000
avatar
Członek Atlasu
http://eclipse.forumpolish.com/t129-xaterinehttp://eclipse.forumpolish.com/t131-deus-ex-machina
PisanieTemat: Xaterine   Pon Maj 07, 2018 11:06 pm

Model M_V8-G2 ~Xaterine~
Dane Personalne
 • Znaczenie imienia: Kod maszyny to M_V8-G2. Od końca zaczynając: G2 odnosi się do drugiej generacji robotów tworzonych w laboratorium, obdarzonych porównywalnym intelektem co ludzie. M_V to typ serii o silnie zmatematyzowanym silniku, 8 to numer jednostki.
  Imię Xaterine to zmodyfikowane imię Katarine, które oznacza czystość. Robot, niesplamiony grzechem narodzin, podobno ma z łatwością podążać dobrą drogą.
 • Wiek: Rok od pierwszego uruchomienia
 • Rasa: Maszyna
 • Grupa: Atlas/Łowca
 • Tytuł: Not yet
 • Lieny: 500
 • Kolor Aury: Czarna z czerwoną obwódką
 • Punkty Aury: 3000
 • Semblance: Brak
 • Pochodzenie: Atlas - Laboratoria

Aparycja

Xaterine ma długie, czarne włosy, leniwie kołyszą się wraz z podmuchami powietrza. Rzadko kiedy robi z nimi cokolwiek innego niż zwykłe wyszczotkowanie. Do tego szkarłatne soczewki, pod którymi jest ukryty system pomiarowy. Znacząco pomaga podczas poruszania się, żeby w coś nie przydzwonić, a także żeby łapać nadlatujące przedmioty. Na czole znajdują się dwa rogi, które pojawiły się na wyraźne życzenie przełożonych. Pełną rolę nadajników i przekaźników do transmisji danych na dłuższe dystanse... I wcale nie przypomina przez to faunusua! Wcale!
Syntetyczna skóra maszyny jest bardzo jasna, ale nie rzuca się z tym w oczy. Jakby nie patrzeć, jako mieszkanka śnieżnej krainy, nie powinna mieć południowej opalenizny. Ona sama mierzy 171 centymetrów, nie licząc jak ubierze jakieś buty na koturnie czy obcasie.
Na zajęcia zgodnie z zasadami uczęszcza w mundurku akademii, nie czyniąc od tego żadnych odstępstw. Po zajęciach jeśli nie wychodzi na zewnątrz, paraduje w zwiewnej, czarnej spódnicy. Jako dodatki stosuje pasy na nogach i rękach, a na nogach ma botki. Na szyi nosi coś co oficjalnie nazywa apaszką, ale po prawdzie jest to specjalnie przylegający materiał, pod którym znajduje się cieńsza skóra, a dalej wejścia do wczytywania danych, a także do ładowania.Charakter

Maszyna pomimo upływu czasu zdaje się w dalszym ciągu nie pojmować pewnych zależności i systemów wartości jakim kieruje się społeczeństwo. Dlatego też często woli zostawać gdzieś w tle towarzystwa, aniżeli w jego centrum. Dodatkowo potęguje to wszystko fakt, że nie może na razie zdradzić kim tak naprawdę jest.
Jej program startowy został skoncentrowany na analizie otoczenia przy jak najmniejszym wpływie na nie. Można śmiało określić ją mianem obserwatora, którego zadaniem jest raportowanie o wszystkim jednostce badawczej. Z drugiej strony ona sama czasami odczuwa pewnego rodzaju dyskomfort, ponieważ jej umysł jest dostępny dla naukowców i nie posiada żadnej prywatnej przestrzeni, dlatego wstrzymuje się przed bardziej ambitnymi działaniami.
Nie posiada typowego kodeksu moralnego, ani etycznego, co za tym idzie najprawdopodobniej będzie całkowicie posłuszna swoim przełożonym, nawet jeśli ktoś obok może przez to solidnie oberwać.Umiejetności


- Naturalne: Bezpieczne łącze, Maszyna obliczeniowa, Odporność na zmęczenie, Odtwarzacz, Pamięć fotograficzna, Rejestrator, Sonar, System, Zbiór danych
- Nabyte: Inżynieria mechów, Walka wręcz
- Podstawowe: ProgramistaHistoria

Badania Atlasu z zakresu maszyn powoli zaczynały przynosić owoce. Jednym z nich było pojawienie się kolejnego robota. Po sprawdzeniu wszystkich procedur z zakresu motoryki, pozostało zająć się instalowaniem oprogramowania dotyczącego zachowań społecznych. Nie wgrano jej czystego, jedno-liniowego charakteru, pomimo nacisku ze strony przełożonych. Naukowcy już wiedzieli, że takie systemy nie dawały rady z podstawowymi testami zachowań, a wszyscy oczekiwali, że maszyna będzie dopracowana. Dlatego potajemnie użyto kompilacji kilku poprzednich zestawów i wzięto z nich to co najlepsze, a przynajmniej takie było zdanie twórców.
Tak powstał Model M_V8-G2. Stylizowana na nastolatkę, miała być miłym dla oka dodatkiem w laboratoriach i pomocą przy maszynach. Następnie miało dotrzeć zamówienie na większą ilość robotów, ale do tego nie doszło. Uznano, że badania należy z całą stanowczością kontynuować, a ten Model będzie testem i podstawową bazą danych dla kolejnych maszyn. Tworowi nadano imię Xaterine, a następnie oddelegowano na testy, które miały sprawdzić czy będzie w stanie przetrwać w społeczeństwie nie wzbudzając podejrzeń. Nie zdała ich perfekcyjnie, dlatego pozostała na obserwacji w laboratorium, gdzie eksperymentowano z jej oprogramowaniem. Zabezpieczono ją przez atakami hackerskimi i różnymi przybłędami-wirusami. Dodatkowo wmontowano jej kilka systemów elektronicznych, by mogła sprawniej działać jako potencjalny mechanik maszyn.
Niespodziewanie Model M_V8-G2 otrzymał zadanie. Ma udać się do Akademii, by zająć się infiltracją potencjalnego zagrożenia. Z tej okazji należało uczynić maszynę bardziej ludzką, by nadawała się do społeczności uczniów. Odmłodzono jej rysy twarzy, wytworzono długie włosy i przedstawiono realia świata zewnętrznego, nieco odbiegające od tych testowych. Dodatkowo nieco majstrowano przy oprogramowaniu odpowiadającym za wolną wolę i decyzje, zmniejszając je do minimum. Potrzebowano posłuszną istotę, która z całą pewnością nie zdradzi, a na umysł nie będzie można wpłynąć za pomocą semblance. Dlatego też niedługo po tym, wraz z rozpoczęciem nowego roku w Akademii, pojawiła się zupełnie nowa i nieznana nikomu dziewczyna o imieniu Xaterine.Ciekawostki
 • 1.Naszpikowana elektroniką, chociaż czego innego można było się spodziewać po maszynie.
 • 2.Uwielbia grać w gry, chociaż jeszcze chętniej je hackuje i modyfikuje pod swoje potrzeby.
 • 3. Jednym z automatycznych działań jest liczenie, dlatego tak chętnie rozwiązuje zadania z matematyki.
 • 4.Ukrywając swoją prawdziwą tożsamość, poświęca możliwości poważniejszej analizy społeczeństwa.
 • 5. To jest cholerny szpieg!

Inne Wasze konta

Nope

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lanse
Punkty Aury : 3100
avatar
Łowca
http://eclipse.forumpolish.com/t35-the-tale-of-prophet-and-a-guahttp://eclipse.forumpolish.com/t50-guardian-of-the-seven-signs
PisanieTemat: Re: Xaterine   Pon Maj 07, 2018 11:15 pm

Akcept. Zgodnie z tym co mówiłem na CB, możesz sobie potem dobrać jedną nabytą~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Xaterine
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eclipse :: Kartoteka :: Karty Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: